fbpx

Arşivler: Testimonials

Hacı İ.

Çok verimli eğitimler var. Plato Eğitim çalışanlarına çok teşekkür ederim.

Derya A.

Meb’te ücretli öğretmenlik yapıyorum. Burdan katıldığım bir çok eğitim sayesinde kendimi bir çok alanda geliştirdim. Çok memnun kaldım sadece keşke daha çok şehir etkinlikleri olsa. Uzaktan eğitimlerinde bir çok avantajı var tabi ki ama uygulamalı eğitimler en  sevdiklerimiz 🙂 Teşekkür ederiz.

Sabiha

Arkadaşlarım buradaki eğitimleri ilk gösterdiğinde benim mesleğim gereği işime yaramayacağını düşünmüştüm çünkü çevre mühendisiyim. Ama ebeveynler için de çok faydalı olabilecek eğitimler var gerçekten. Sadece meslek hayatınız için değil çocuklarınız için de almak isteyeceğiniz bir çok eğitim mevcut. Bi göz atın derim.

Elif K.

Psikoloji bölümü mezunuyum. Burada bulunan bir çok eğitim hem meslek hayatıma hem de kişisel gelişimime katkıda bulundu. Öğrenmek asla bitmeyecek bir eylem. Teşekkür ederiz Plato Eğitim 🙂

Betül Ö.

Okul öncesi öğretmenliği okuyorum. bizim bölümümüzle alakalı çok faydalı olabilecek eğitimler var. Türkiye şartlarında herkesin diploması olduğu için bizi diğerlerinden ayıracak farklara, artlara ihtiyacımız var. Bu anlamda çok faydalı bir kurum. Teşekkürler.

Cansu Ç.

Müzik öğretmeniyim, otizimli çocuklarla çalıştığım için, onlara daha faydalı olabilmek adına online olarak Otizm Eğitmen Eğitimi belgesi aldım. Okulda karşıma çıkabilecek bir çok şeyde faydalı oldu 🙂 Teşekkürler.

Tolga B.

Gazeteciyim ve kişisel gelişim eğitimleri farkındalığım için çok faydalı oldu teşekkür ederim,  çok keyif aldım, başarılarınızın devamını dilerim.

Aykut A.

Edebiyat bölümü öğretim görevlisiyim, eğiticinin eğitimi programınızı çok faydalı buldum. Yalnızca role play kısmı biraz kısa geldi. çok keyifliydi keşke daha uzun sürseydi. Her şey için teşekkür ederim.

Beyza Y.

Matematik öğretmenlği mezunuyum ve bildiğiniz gibi kpss puanları epey yüksek, alternatif olarak Eğitmen Eğitimi programınıza katıldım ve yakın zamanda işe başlıyorum teşekkür ederim Plato Eğitim..

Miraç N.E.

MEB de öğretmenim, kurumdan aldığım öğrenci koçluğu ve meslek danışmanlığı eğitimleri ve belgeleri ile öğrencilerimle çok daha faydalı bir yol haritası izleyebiliyoruz. Erzurumda daha çok eğitim açmanızı istiyoruz Faydalı eğitimler için Plato Eğitim ve yetkililerine çok teşekkür ederim.