fbpx

KALİFİYE TURİZM PERSONELİ YETİŞTİRME PROJESİ

Proje Adı: TURİZM’DE KALİTELİ İSTİHDAM
Proje Ortakları: Plato Eğitim, Uluslararası Balkan Üniversitesi
Proje Amacı: *Bu proje 2019 yılında faaliyete girmekle birlikte projenin amacı Turizm İşletmelerine hem kalifiye personel sağlamak hemde personel açığını en aza indirmek için hazırlanmıştır. Geçtiğimiz yıl demosunu yaptığımız bu projeyi 2020 yılında Türkiye geneline yaydık. Bu projede personeller aşağıdaki eğitimleri alacaktır.

1) YİYECEK İÇEÇEK YÖNETİMİ ve SERVİSİ
2) KAT HİZMETLERİ
3) RESEPSİYON VE ÖN BÜRO HİZMETLERİ
4) TURİZMDE TÜKETİCİ DAVRANIŞLARI ve PAZARLAMA
5) TURİZMDE İLETİŞİM VE MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
6) TEMEL İNGİLİZCE

Nasıl Yapacağız?

Sizlerden gelecek personel talebi doğrultusunda istihdam etme sözünüze istinaden eğitim sınıfları oluşturulacak ve personel eğitimlerine başlanacak. Sezon başlangıç tarihinde talep ettiğiniz kadar personel size yönlendirilir. Gelen personeli 7 ila 15 gün deneme sürecinden geçirdikten sonra devam edebilir ya da yollarınızı ayırabilirsiniz.

Hangi Alanlarda Personel Sağlayabiliriz

-Servis Hizmetleri Personeli (Garson-Komi)
-Kat Hizmetleri Personeli
-Mutfak Personeli
-Resepsiyon ve Ön Büro Hizmetleri Personeli

Not: Bu proje orta ve küçük ölçekli işletmelerin personel açığını gidermek amacıyla başlatılmış olup kurumunuzdan hiç bir şekilde ücret talep edilmez

Herhangi Bir Alan Bulunamadı.

 

(3) Comments

 • Mola Cunda hotel 15 Ocak 2020 @ 14:39

  Firmamız için destek ve yardımlarınızı bekliyoruz

 • Ümit AGAH 15 Ocak 2020 @ 15:03

  Tesisimiz Turizm Bakanlığı Butik Otel Belgelidir. Buna göre istihdam etmeyi düşündüğümüz personelin çalışacağı dalda nitelikli ve sertifikalı olması gerekmektedir.
  Tesisimiz dahilinde personele 2 adet duşlu/wc ve klimalı oda tahsis edebiliyoruz. Buna göre Personel cinsiyetinin uyumlu olması açısından 4 Bayan yada 2 Bayan ve 2 Erkek olması daha uygundur.

 • Simge 16 Ocak 2020 @ 19:24

  İşletmemiz Bozcaada da 5 odalı , kahvaltı dahil servis veren bir bağ evidir. Nisan başından itibaren 7 ay boyunca adada ikamet etmekteyiz. Bu süreç boyunca bize, temizlik ve kahvaltıda yardım edebilecek, prezantable istekli ve çalışkan bir eleman aramaktayız .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir